Про проект

Про проект

"Розсміши коміка" – народна розважальна програма, у якій будь-яка людина, що має комічний талант, отримує можливість заробити непогані гроші.

Розмішити свого знайомого або родича – то одна справа, а от змусити сміятися людину, яка все життя професійно займається гумором – така задача до снаги не кожному… Але ж на того, кому вдасться розсмішити Мішу Галустяна та Вову Зеленського, чекає солідна грошова винагорода!

Ніяких жорстких правил, ніяких серйозних обмежень: змусив коміків сміятися – отримай гроші!

Правила гри

Гра відбувається у п’ять етапів. На кожному етапі учасник має можливість відмовитися від подальшої боротьби і забрати свій поточний виграш в одну, п’ять, десять чи двадцять тисяч гривень. Ті, хто ризикне і боротиметься до останнього, матимуть шанс заробити цілих п’ятдесят тисяч гривень.

Кожний етап триває одну хвилину, і якщо за цей час бодай один з коміків засміється – "стоп гра" і виграш у вас у кишені. Ваш виступ зупиняється.

Уникнути виплати гонорару у них не вийде – за кожним їх сміхом, за кожною посмішкою, за кожним мімічним рухом слідкує холоднокровний та непідкупний рефері, мета якого – нагородити тих учасників, які дійсно того варті.

Останнє слово – за Вами!

Після виступу кожний учасник, незалежно від того, виграв він або програв має можливість на всю країну розказати про свої враження, сказати "пару міцних слів" на адресу наших коміків або ж просто передати привіт своїм друзям та знайомим.

Найкраще

Гелецкий Владимир
42167 0

Гелецкий Владимир

Федоренко Лариса
50658 0

Федоренко Лариса

Еськов Юрий
20159 0

Еськов Юрий

Готь Стефания
40879 0

Готь Стефания