Ведучі

Ведучі

Євген Кошовий та Вова Зеленський. Смішити - це їхня професія! Але одна справа смішити, а інша - сміятися самому. Наші коміки так скучили за власним сміхом, що готові платити будь-кому, хто викличе у них бодай легку посмішку. А коли на кону великі суми - то стримувати посмішки, щоб не розстатися з грошима. Але будьте спокійні - за пультом неупереджений ведучий Дмитро Шепелєв! Він уважно стежить за мімікою, і не дозволить нікому "задушити сміх"!

Володимир Зеленський, комік:

- Мене вражає сміливість і божевільна винахідливість учасників! Що вони тільки не роблять, щоб змусити мене сміятися! Кривляються, співають, танцюють, знаходять такі ходи,  на які зовсім не чекаєш! Я нікого не стримую, бо розумію, наскільки це складно насправді. Навіть сам собі кажу подумки - "Ну, скажи, скажи ж щось смішне, дай заряд позитивної енергії, дай посміятися вдосталь!

Дмитро Шепелєв, ведучий:

- Завдяки шоу я побачив найфантастичніші гримаси наших коміків! Зеленський, зокрема. Він зображує губами щось схоже на поцілунок, тільки б не зареготав. Дуже забавно за всім цим спостерігати.

Найкраще

Гелецкий Владимир
42169 0

Гелецкий Владимир

Федоренко Лариса
50658 0

Федоренко Лариса

Еськов Юрий
20159 0

Еськов Юрий

Готь Стефания
40880 0

Готь Стефания